کلاس مادر و کودک

کارگاه مادر و کودک چیست؟

تمرکز ما آموزش چگونگی افزایش ظرفیت هوشی در کودکان شماست

بالونیا خانه‌ای امن است که کودکان شما با حضور در آن لحظاتی به یادماندنی و خاطره‌انگیز می‌سازند. البته این تنها کودکان نیستند که در این خانه شادی و امنیت را پیدا می‌کنند. بله؛ درست حدس زدید! مادران نیز می‌توانند با حضور در این خانه زیبا، روابط خود با فرزندان را بهبود بخشند و نکات بسیار مهمی را بیاموزند.
خانه کودک بالونیا با راه اندازی کارگاه مادر و کودک، مادران را نیز دعوت کرده و از آن‌ها خواسته به همراه فرزند عزیز خود به این خانه بیایند. آنچه کودکان در کلاس مادر و کودک می‌آموزند، مهارت تمرکز و توجه است. در کنار آن، مهارت حل مسئله و تقویت هماهنگی چشم و دست از سوی کادری حرفه‌ای به کودکان آموزش داده می‌شود.
و اما مادران؛ آنچه مادران با شرکت در کارگاه مادر و کودک می‌آموزند، بسیار ارزشمند است. اگرچه نمی‌توان موارد آن را در این صفحه خلاصه نمود اما شاید بتوان چکیده آن را بدین صورت تعریف کرد: در این خانه کودک؛ مادران افزایش کیفیت حضور در کنار فرزندان را یاد می‌گیرند؛ لذا همان یک ساعتی که با کودک وقت گذرانی می‌کنند، برابر است با یک روز وقت گذاشتن برای کودک بدون هدف و نتیجه خاصی! …

کارگاه مادر و کودک بالونیا در شمال تهران

کارگاه مادر و کودک در خانه کودک بالونیا برگزار می‌شود. در کلاس مادر و کودک، برنامه‌های جذابی برای کودکان و مادران در نظر گرفته شده که واقعاً دیدنی هستند و لحظاتی شاد و نشاط‌آور را برای همه به ارمغان می‌آورد.بالونیا خانه‌ای امن است که کودکان شما با حضور در آن لحظاتی به یادماندنی و خاطره‌انگیز می‌سازند. البته این تنها کودکان نیستند که در این خانه شادی و امنیت را پیدا می‌کنند. مادران نیز می‌توانند با حضور در این خانه زیبا، روابط خود با فرزندان را بهبود بخشند و نکات بسیار مهمی را بیاموزند.
خانه کودک بالونیا با راه اندازی کارگاه مادر و کودک، مادران را نیز دعوت کرده و از آن‌ها خواسته به همراه فرزند عزیز خود به این خانه بیایند. آنچه کودکان در کلاس مادر و کودک می‌آموزند، مهارت تمرکز و توجه است. در کنار آن، مهارت حل مسئله و تقویت هماهنگی چشم و دست از سوی کادری حرفه‌ای به کودکان آموزش داده می‌شود.

بازی کودکان در کارگاه مادر و کودک بالونیا

تقویت 4 مهارت اصلی در کلاسهای مادر و کودک

افزایش تجارب حسی کودک
افزایش تجارب حسی کودک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Artboard 3-min
تقویت تجربه هیجانات مثبت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Artboard 4-min
افزایش ظرفیت هوش کودک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Artboard 5-min
تقویت تعامل مثبت با مادر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

اهداف کارگاه مادر و کودک بالونیا

اهداف کلاس مادر و کودک

ما اعتقاد داریم که رابطه مادر و فرزند، اهمیت زیادی در تربیت کودکان داشته و رمز موفقیت و شکست‌های عاطفی کودک در بزرگسالی است. یک مادر خوب، می‌تواند فرزندی شایسته را به جامعه تحویل دهد و این اغراق نیست. کودکان بیش از همه، تحت تاثیر پدر و مادر خود هستند و البته از آنجایی که مادران ساعت‌های بیشتری در روز را کنار فرزندان می‌گذرانند، می‌توان گفت که نقش پررنگی در تربیت او ایفا می‌کنند. از سوی دیگر حدس می‌زنیم بسیاری از مادران علی رغم داشتن دغدغه‌های فراوان، مایل هستند بیشتر به فرزند خود نزدیک شوند و با او ارتباط برقرار کنند و اگر توفیقی در این زمینه به دست نمی‌آورند، بخاطر آن است که راه درست را نمی‌دانند. ما با هدف بهبود ارتباط بین مادر و کودک اقدام به راه اندازی این کارگاه ارزشمند نموده ایم. همانطور که می‌دانید قدم اول در تربیت کودک، برقراری ارتباط و ایجاد تعامل با او است. اگر یک مادر نتواند به درستی با کودک خود ارتباط برقرار نماید، مسلماً توفیق چندانی در تربیت او نخواهد داشت. خانه کودک بالونیا با برپایی کارگاه مادر و کودک تهران می‌تواند در این زمینه کمک بسیار زیادی به مادران نماید. البته این تنها هدف کلاس مادر و کودک نیست. این خانه کودک، اهدا دیگری را نیز دنبال می‌کند که در ادامه با آن آشنا می‌شوید.

چرا کلاس مادر و کودک؟

مهارت برقراری ارتباط با کودک، آموختنی است و این یعنی همه مادرانی که به تربیت صحیح فرزندان خود اهمیت می‌دهند، می‌توانند در آموختن اصول تربیتی کودک پیش قدم شوند. پیشنهاد ما استفاده از تجارب و تخصص کادر خانه کودک بالونیا است. شما می‌توانید در کلاس مادر و کودک بالونیا شرکت کنید و در این زمینه آگاهی بیشتری به دست آورید. اما چرا کلاس مادر و کودک؟ امتیازات این کلاس چیست که باعث شده ما این تا این اندازه بر شرکت در آن تاکید داشته باشیم؟

مزایا شرکت در کلاس مادر و کودک

با شرکت در این کلاس ارتباط مادر و کودک هدفمند می‌شود. همانطور که می‌دانید کیفیت حضور مادر در کنار فرزند مهمتر از کمیت آن است. در کلاس مادر و کودک به شما می‌آموزند که چگونه همان ساعت‌های محدودی که فارغ از کارهای خارج و داخل منزل، در کنار فرزندتان می‌نشینید، مفید و سازنده باشد.

می‌دانیم که این روزها ارتباطات اجتماعی در جامعه کمرنگ‌تر از همیشه شده و دایره ارتباطی کودک محدود به خانواده و جمع محدودی از بستگان و دوستان شده است. کلاس مادر و کودک مسیر را برای آشنایی هرچه بیشتر با سایر کودکان و افرادی به غیر از خانواده هموار می‌کند.

در کلاس مادر و کودک، مادران احساس حمایت می‌کنند. در واقع زمانی که مادران در کنار دیگر زنانی که شرایط مشابهی دارند می‌نشینند، با آن‌ها احساس همدلی خواهند داشت.

کلاس مادر و کودک، یک روتین در برنامه هفتگی کودک ایجاد می‌کند و این برای آرامش و امنیت روانی کودک بسیار مفید است

نکات شرکت در کارگاه مادر و کودک بالونیا

اگر عزم خود را برای شرکت در کارگاه مادر و کودک در شمال تهران جزم کرده اید، بهتر است نکاتی را بدانید. با رعایت چارچوب‌هایی که خانه کودک بالونیا برای مراجعین عزیز در نظر گرفته، نظم بهتری در این خانه بازی حکم فرما خواهد شد.

کودک باید با همراهی مادر در این کارگاه شرکت نماید و چنانچه مادر شاغل است یا به هر دلیلی نمی‌تواند در کلاس حضور یابد، مادربزرگ، پرستار یا هر سرپرست دیگری می‌تواند به جمع مادران حاضر در کارگاه مادر و کودک اضافه شود.

خانه کودک بالونیا، در برخی از ایام سال، کلاس مادر و کودک را در فضای باز برگزار می‌کند. کارگاه مادر و کودک فضای باز زیباتر است؛ با این حال باید مراقب طبیعت اطراف باشید و زباله‌های خود را در آنجا رها نکنید.

برای آنکه با تمرکز بیشتری به صحبت‌های مربی گوش فرا دهید و یک بازی لذت بخش در کنار کودکان تجربه نمایید، سعی کنید در طول کلاس از گوشی تلفن همراه استفاده نکنید.

تمرکز اصلی در کارگاه مادر و کودک، مشارکت کودک در فعالیت نیست. پس اصلاً نگران این موضوع نباشید. مهم این است که شما فعالیت‌ها را با کودک خود تکرار کنید.

کلاس مادر و کودک در قسمت مشخصی از خانه بازی برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری چنین کلاسی، ایجاد تعامل مثبت کودک با همسن و سالان خود است.

همراهان کودک، حتماً جوراب و لباس اضافه برای کودکان، به همراه خود داشته باشند.

مجموعه بالونیا با بهره‌مندی از کادری مجرب، فضایی جذاب و مجهز با تمرکز بر هدفمند کردن ارتباط مادر و کودک؛ از طریق آموزش چگونگی افزایش ظرفیت هوشی در کودکان آماده خدمت رسانی به شماست.

برای ارتباط با ما و آگاهی از برنامه کلاس های مادر و کودک با شماره های زیر با ما تماس گرفته و ما را در اینستاگرام فالو کنید: ‏‎

ساعت کار مجموعه
سه شنبه ها ویژه کودکان:
۲-۳سال ساعت ۱۰-۱۱ صبح
۱۸-۲۴ ماه ساعت ۱۱.۱۵ – ۱۲.۱۵
۱۵-۱۸ ماه ساعت ۱۲.۳۰ – ۱۳.۳۰